Trzymaj formę

Akcja "Trzymaj Formę"

Strona projektu: http://www.trzymajforme.pl/

Czym jest "Trzymaj formę"

"Trzymaj formę"  to inicjatywa propagująca zdrowy styl życia o unikalnym dwukierunkowym podejściu: promującym przyjemne, zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną. Program oparty jest na założeniu, że aktywny styl życia jest zdrowy, przyjemny, łatwo osiągalny i przystępny finansowo dla wszystkich niezależnie od wieku, płci i aktualnej sprawności fizycznej.
BMI - wylicz swój BMI (Body Mass Index). Nie wiesz jak? Ściąga z wzoru i kalkulator jest tutaj: KALKULATOR

Znasz już swój współczynnik BMI ? Jeśli tak to zapraszamy na seans  RUCH KONTRA DIETA .... czyli .... Przelicz swoją dzienną aktywność na ilość spożywanych kalorii. Dowiesz się ile udaje ci się spalić: KALKULATOR KALORII, KALKULATOR SPALANIA

Na koniec zbilansuj się! KALKULATOREM ZBILANSOWANYM