Laureaci i finaliści

Sukcesy uczniów w konkursach w roku szkolnego 2015/2016

Jakub Zimolzak kl. 3c

• Finalista w Konkursie Przedmiotowym z biologii

Ava Zuzanna Dzięgielewska kl. 3b

• I miejsce w XIV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

• III miejsce w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

• nagroda publiczności w 32 Festiwalu Poezji, Prozy i Piosenki Francuskich w Nidzicy

• wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Panda z j. angielskiego

Magdalena Struzik 3a

• I miejsce w XIV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Oliwia Myśliwczyk 1d

• I miejsce w XIV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Dominik Kaźmierczak 1d

• I miejsce w XIV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Dawid Krystkiewicz kl. 1d

• II miejsce w Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Julia Ostrowska 2e

• I miejsce w XIV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

• I miejsce w Konkursie plastycznym „Kartka bożonarodzeniowa od burmistrza”

• II miejsce w Konkursie na logo Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława

Alicja Redzyńska 1d

• III miejsce - XIV Powiatowy konkurs ekologiczny „Szlakiem parków narodowych”

Julita Grabek 1d

• III miejsce w XIV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Dawid Jabłonowski 3c

• Grand Prix w XIV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Weronika Rykowska 3c

• I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Lingwistycznym

Wiktoria Wojtyra kl. 3d

• II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Lingwistycznym

Mateusz Kuczmarski kl. 3c

• III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Lingwistycznym

Bakuła Sylwia kl. 2b

• II miejsce w Powiatowym Turnieje Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

• Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Piotr Wolski 2b

• II miejsce w Powiatowym Turnieje Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Oliwia Krokowska 3d

• I miejsce w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Karolina Napierska kl. 3d

• wyróżnienie w Powiatowym Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Wiktoria Telus kl. 1a

• laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Janie Pawle II „ Olimpus”

Oliwia Olbryś kl. 1a

• laureat w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Janie Pawle II „ Olimpus”

Patrycja Komajda kl. 2d

• wyróżnienie w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Bohaterowie książek

H. Rudnickiej”

Olga Nowicka kl. 2c

• wyróżnienie w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Bohaterowie książek

H. Rudnickiej”

• II miejsce w Powiatowym konkursie plastyczny im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej

Małgorzata Krajewska kl. 1d

• wyróżnienie w Konkursie „Młody Matematyk”

Julia Śmigielska kl. 2e

• wyróżnienie w Konkursie plastycznym „Kartka bożonarodzeniowa od burmistrza”

Oskar Karwiński kl. 1d

• I miejsce w Międzygimnazjalnym konkursie czytania w j. angielskim

Kinga Sobotka kl. 2e

• III miejsce w Międzygimnazjalnym konkursie czytania w j. angielskim

Jonasz Kuciejczyk kl. 1d

• III miejsce w Konkursie na logo Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Mława


Największe sukcesy uczniów w konkursach w roku szkolnym 2014/2015

Patrycja Grudzińska kl. Ia
1. miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Szkoła zawodowa – mój wybór” zorganizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej
Tomaszewska Kinga kl. IIIf
laureatka w Ogólnopolskim konkursie historycznym im. Majora Marka Gajewskiego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514 od Cedyni do Orszy" zorganizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie
Patrycja Grudzińska kl. Ia i Oliwia Krokowska kl. II d
laureatki w wojewódzkim konkursie „Człowiek – najlepsza inwestycja” zorganizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie
Wolski Piotr kl. IB i Breński Dominik kl. IIe
wyróżnienie w konkursie „Poezja księdza Jana Twardowskiego” – kategoria rapowanie w ramach projektu pt „Odejść na zawsze, by stale być blisko…” zorganizowanym przez Fundację „Bo warto” pod patronatem Małżonki Prezydenta RP Pani Anny Komorowskiej oraz Komitetu Honorowego na czele z kard. Kazimierzem Nyczem a także patronem medialnym TVP oraz PR.
Pawłowska Dagmara kl. Ib
laureatka w powiatowym konkursie „Młody matematyk”
Rymarski Mateusz kl. Ib
wyróżnienie w powiatowym konkursie „Młody matematyk”


Rok szkolny 2009/2010

Konkurs wiedzy ekonomicznej „ Wiem, więc myślę ekonomicznie”
I -  miejsce –Dominika Siemianowska klasa III d
III -  miejsce –Agata Grudzińska – klasa III a

Konkurs historyczny „ Co kryją  w sobie mazowieckie dworki … ?”
I miejsce –Klaudia Cechowska klasa II d

Powiatowy  konkurs „ Młody Matematyk”
Laureaci  - Klaudia Cechowska klasa II d, Dominika Siemianowska klasa II d

Wyróżnienia :
Paweł Stęmpliński  -  klasa IId
Julia Frydrych  - klasa II g
Mateusz Rogalski – klasa II g

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR
Wyróżnienie - Paweł Stęmpliński z klasy IId, Julia Fydrych i Mateusz Rogalski z klasy IIg,

VIII edycja konkursu powiatowego „Szlakiem polskich parków narodowych”
Grand Prix - Natalia Wydurska  klas IIIf
II – miejsce - Sandra Witkowska, Agata Bąk, Konrad Jeromin z klasy Ie,
Wyróżnienia : – Bartosz Majewski z klasy Id, Patrycja Stolarska i Daria Foks z klasy Ie.

Ogólnopolski Konkurs  Języka Polskiego „Olimpus”
Laureatka – Magdalena Lisiewska klasa I b

Ogólnopolski Konkurs  „Jan Paweł II „Olimpus”
Laureatki - Milena Dłubisz , Oktawia Banaś , Monika Kieglerska i Julia Frydrych klasa II g

Olimpiada przedmiotowa „Olimpu” -  sesja wiosenna
Laureat z fizyki -  Mateusz Rogalski klasa  IIg,
Laureaci z matematyki:  - Olaf Jabłonowski  klasa II d, Paweł Stępiński klasa II d, Dominika Siemianowska klasa II d, Magda Kuman klasa II d, Mateusz Rogalski  klasa II g, Krystian Dudek klasa II g, Filip Żebrowski klasa II g

II Turniej Wiedzy Ekonomicznej
II miejsce w kategorii zespół - Kinga Bym , Marta Rzemieniewska , Patrycja Pawłowska – klasa III d

Ogólnopolski Konkurs Poezji, Prozy i piosenki Francuskiej 
II miejsce – Agata Grędzińska  klasa II a

Konkurs plastyczno-przyrodniczym: EKOOBRAZY pod hasłem „ Mazowsze północne pędzlem malowane”.
ΙΙ miejsce – Dominika Bućko klasa III d
Wyróżnienia – Jakub Galas klasa III g, Magdalena Bęcławska klasa III d, Anita Dziembowska, Ewelina Rogowska klasa III e

Konkurs plastyczny „ Nie bądź klownem - nie bierz narkotyków ”
Laureatki – Patrycja Pawłowska i Maria Tokarska klasa III d

Konkurs plastyczny zorganizowany przez władze miasta „Najładniejsza kartka od burmistrza”
Wyróżnienie – K. Błaszkiewicz klasa III e 

Konkurs plastyczny ,,Szopka noworoczna” i ,, Anioł dobrej nowiny”
I miejsce - Dominika Siemianowska klasa III d

VII Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy Ekologicznej pod hasłem „Motyle i ważki w Polsce”
II miejsce - Karolina Piekarska  klasa III g
III miejsce - Wioletta Wójcik  klasa Iii
Wyróżnienia - Jan Tokarski z Id oraz Ewelina Rogowska z IIf, Monika Szpakut z IIId, Monika Gosik z IId

Mistrzostwo Polski Kick-boxing w wersji full kontakt - Milena Matyga
II miejsce w Mistrzostwach Polski Kick-boxing w wersji light  contact - Milena Matyga
II miejsce w Mistrzostwach Polski Kick-boxing w wersji light  contact i III miejsce w Mistrzostwach Polski w wersji full contact - Angelika Fijałkowska
II miejsce w Mistrzostwach Polski Kick-boxing w wersji light  contact i I miejsce w wersji full contact - Krystian Bielski

Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców – II miejsce

Mistrzostwa Rejonu w dwuboju nowoczesnym   dziewcząt – I miejsce

Mistrzostwa Rejonu w piłce koszykowej chłopców – III  miejsce

Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych -   III miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej dziewcząt – II miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej halowej – II miejsce

Mistrzostwa Powiatu w dwuboju nowoczesnym dziewcząt – I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w dwuboju nowoczesnym chłopców – II miejsce

Mistrzostwa Rejonu w dwuboju nowoczesnym chłopców – III miejsce

 

Rok szkolny 2010/2011

Konkurs fizyczny – udział uczniów przygotowywanych w etapie szkolnym. Do II etapu zakwalifikował się uczeń klasy IIIg Mateusz Rogalski

Konkurs matematyczny – udział uczniów przygotowywanych w etapie szkolnym. Do II etapu zakwalifikowali się uczniowie: Julia Fydrych i Mateusz Rogalski z klasy IIIg oraz Dominika Siemianowska, Maria Tokarska i Paweł Stęmpliński z klasy IIId

Konkurs polonistyczny – udział uczniów przygotowywanych w etapie szkolnym. Do II etapu zakwalifikowała się uczennica:  Magdalena Lisiewska klasa II b

Konkurs Mazowieckiego kuratora Oświaty „Hieronymus”- udział uczniów przygotowywanych w etapie szkolnym. Do II etapu zakwalifikowali się uczniowie: Milena Dłubisz, Ewelina Rogowska, Maria Tokarska, Jan Tokarski, Mateusz Rogalski

Ogólnopolski Konkurs z języka angielskiego „Pingwin”
III miejsce – Paweł Stęmpliński – klasa III d

Mistrzostwa Powiatu w halowej piłce nożnej -  I miejsce

Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt -  II miejsce

Bieg NiepodległościII miejsce  kategoria chłopcy

Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców -  III miejsce

Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznejIII miejsce