Sukcesy sportowe

2016/2017

Kucharski Daniel

  • II miejsce w skoku wzwyż w Mistrzostwach Mazowsza w LA

Sukcesy drużynowe uczniów

  • Mistrzostwa Rejonu w piłce nożnej chł. -II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej chł. -I miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej dz. –II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chł. –II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce  koszykowej dz. –II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chł.- III miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w LA dz.-II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w LA chł.-II miejsce

 

2014/2015

  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych dziewcząt (I rzut)
  • I miejsce w Biegu Solidarności
  • II miejsce w Biegu Niepodległości w kategorii dziewcząt
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach rejonu w piłce ręcznej dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych dziewcząt (II rzut)
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w koszykówce chłopców
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w koszykówce chłopców

2013/2014

  • Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców - I miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłce koszykowej chłopców - I miejsce
  • Awans na Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • Mistrzostwa Powiatu w piłkę ręczną chłopców - II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłkę ręczną dziewcząt - II miejsce
  • Bieg Niepodległości - I miejsce drużynowo
  • Bieg Solidarności - I miejsce drużynowo
  • Mistrzostwa Powiatu w biegu przełajowego w kat. dziewcząt - I miejsce
  • Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Mława w konkurencji karabin pneumatyczny KPN 5 - I miejsce
  • Zawody o Puchar Burmistrza Miasta Mława w konkurencji karabin sportowy KSP 5 – I miejsce

 

2012/2013

  • Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt - II miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt - II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłkę koszykową chłopców - I miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w piłkę koszykową chłopców - III miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce –dziewcząt - II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w lekkoatletyce chłopców - III miejsce
  • Mławska Liga Pływacka – II miejsce drużynowo
  • Mistrzostwa Powiatu w halową piłkę nożną – II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w dwuboju nowoczesnym dziewcząt - III miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w dwuboju nowoczesnym chłopców - I miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w dwuboju nowoczesnym chłopców - II miejsce

 

2011/2012

  • Mistrzostwa Powiatu w piłkę ręczną dziewcząt – II miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w piłkę ręczną dziewcząt - III miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w piłkę ręczną chłopców - III miejsce
  • Bieg Niepodległości - I miejsce drużynowo
  • Bieg Solidarności - II miejsce drużynowo
  • Mistrzostwa Powiatu w dwuboju nowoczesnym dziewcząt - I miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w dwuboju nowoczesnym dziewcząt - I miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w dwuboju nowoczesnym chłopców - II miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w dwuboju nowoczesnym chłopców - II miejsce
  • Mistrzostwa Powiatu w halową piłkę nożną chłopców - I miejsce
  • Mistrzostwa Rejonu w halową piłkę nożną chłopców - III miejsce

 


Rafał Sulwirski kl. IIe

I miejsce w Mistrzostwach Mazowsza w skoku w dal

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w skoku w dal

Michał Jakowienko kl. IIe

II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza w biegu na 100m

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w biegu na 100 m

Andranik Galstyan kl. II e

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w biegu na 300m

Mateusz Sychowski kl. III e

III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza w biegu na 800 m

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w biegu na 800 m

Katarzyna Czarnecka kl. III b

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w skoku wzwyż

Emilia Woźniak III d

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w skoku wzwyż

Weronika Blank II b

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w pchnięci kulą

Ewelina Rogowska III f

III miejsce w Mistrzostwach Rejonu w biegu na 400 m

Sztafeta 4x100m chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w biegu 4x100m

X miejsce w Mistrzostwach Mazowsza w biegu 4x 100m

Patryk Podliński III e

Mateusz Sacharczuk III g

Kamil Antos III g

Olaf Jabłonowski III d

Sztafeta Olimpijska

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu

Patryk Wierzbicki II a

Mateusz Sychowski III e

Igor Zaraziński III e

Patryk Prątnicki III e

Sztafeta przełajowa 10x1000m chłopców

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu

X miejsce w Mistrzostwach Mazowsza

Mateusz Sychowski III e

Patryk Podliński III e

Michał Jakowienko II e

Andranik Galstyan II e

Magnus Dudkiewicz II e

Adrian Zembrzuski II f

Patryk Wierzbicki II a

Sebastian Dziubiński I d

Przemysław Gawarecki I d

Dwubój Nowoczesny dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu

VI miejsce w Mistrzostwach Mazowsza

Ilona Wiśniewska Ic

Martyna Bęcławska II e

Anna Rogowska III f

Ewelina Rogowska III f

Dwubój Nowoczesny chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu

X miejsce w Mistrzostwach Mazowsza

Karol Krajewski II e

Konrad Jeromin II e

Brajan Kamiński I b

Dawid Jankowski II a

Ringo

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu

Kaja Jabłonowska I c

Magda Kucman III d

Emilia Woźniak III d

Monika Kowalska II e

Joanna Zawadzka III e

Karol Gołyński III e

Patryk Podliński III e

Łukasz Gumowski III e

Wojciech Sakowski II e