Sukcesy w konkursach

Sukcesy uczniów w konkursach w  roku szkolnego 2016/2017

Kinga Sobotka kl. 3e

• Udział w finale Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu Historycznego zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
  • Laureatka Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego z j. angielskiego
  • I miejsce w Miejskim  konkursie językowym z języka angielskiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Oliwia Olbryś kl. 2a

• Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Papieskiego dla Gimnazjalistów "Trzy  matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża" zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Wiktoria Telus kl. 2a

• Finalistka Wojewódzkiego Konkursu  Papieskiego dla Gimnazjalistów "Trzy  matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża"  zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Natalia Skowrońska kl. 3e

• I miejsce w I Przeglądzie  Pieśni Patriotycznej o Puchar Rektora PWSZ w Ciechanowie
  • II miejsce w Międzygimnazjalnym  Konkursie Lingwistycznym z języka angielskiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Weronika Sęczkowska kl. 3e

Daniel Jędrzejewski kl. 1b

• Laureat w powiatowym konkursie „Młody Matematyk” zorganizowanym przez PODN w Mławie
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Małgorzata Krajewska kl. 2d

• Laureatka w konkursie „Młody Matematyk”  zorganizowanym przez PODN w Mławie
  • I miejsce w I Przeglądzie Pieśni Patriotycznej o Puchar Rektora PWSZ w Ciechanowie

Dagmara Pawłowska kl. 3b

• Grand Prix w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”
  • II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Lingwistycznym z języka niemieckiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Oskar Karwiński kl. 2d

• I miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem Parków Narodowych”
  • III miejsce w Międzygimnazjalnym  Konkursie Lingwistycznym z języka angielskiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Ewelina Wilk kl. 3c

• I miejsce Międzygimnazjalnym  Konkursie Lingwistycznym z języka niemieckiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Klaudia Rudzińska kl.1b

• I miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Natalia Balcerowska kl. 2d

• II miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków Narodowych”
  • Wyróżnienie  w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Bohaterowie książek H. Rudnickiej”

Zuzanna Kraśniewska kl. 2c

• II miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Kamila Żabowska kl. 2d

• III miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem Parków Narodowych”

Sylwia Węgierska kl. 2c

Andżelika Potrzebska kl. 2c

Izabela Waśniewska kl. 2a

• III miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Dominika Rutkowska kl. 2a

Aleksandra Śliwczyńska kl. 2a

• Wyróżnienie  w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Katarzyna Ciesielska kl. 2a

• II miejsce  w Miejskim Konkursie Wielkanocnym pod hasłem „Mławska Palma Wielkanocna”

Lena Zasina kl. 2c

• I miejsce  w konkursie plastycznym  „Kartka bożonarodzeniowa od burmistrza”
  • II miejsce  Powiatowym  konkursie plastycznym im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej

Wiktoria Krużmanowska kl. 2c

• wyróżnienie  w konkursie plastycznym „Kartka bożonarodzeniowa od burmistrza”

Aleksandra Żurek kl.2d

• Wyróżnienie Wojewódzkim  konkursie plastycznym „Bohaterowie książek
    H. Rudnickiej”

Krystian Kołakowski kl. 2d

• II miejsce w Międzygimnazjalnym  konkursie  czytania  w j. angielskim „Rozkochaj się w literaturze angielskiej”

Sukcesy uczniów w konkursach w  roku szkolnego 2012/2013

Sławomir Zaraziński kl. IIId

• Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny.
  • Laureat w ogólnopolskim konkursie Olimpus z matematyki.

Aleksandra Samulska kl. IIId

• 1. miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym pod tytułem „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”.
  • 1. miejsce w konkursie plastycznym „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie szkodzi nikomu”.
  • 2. miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Twoja wizja banku za 100 lat”.

Szymon Dziubiński kl. IId

• Grand Prix w Wojewódzkim konkursie plastycznym pod tytułem „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”.
  • Laureat ogólnopolskiego konkursu Olimpus na temat życia i działalności Jana Pawła II.
  • Laureat ogólnopolskiego konkursu Olimpus z języka polskiego.

Marta Niedziela kl. IId

• Laureatka ogólnopolskiego konkursu Olimpus na temat życia i działalności Jana Pawła II.
  • Laureatka ogólnopolskiego konkursu Olimpus z języka polskiego.

Kowalska Agata kl. IId

• Laureatka ogólnopolskiego konkursu Olimpus z języka polskiego.
  • Laureatka ogólnopolskiego konkursu Olimpus z fizyki.

Rut Tokarska kl. If

• 2. Miejsce w konkursie recytatorskim „Warszawska Syrenka”.
  • 1. miejsce w Konkursie Ekologicznym „Szlakiem Parków Narodowych”.

Jakub Tokarski kl. IIb

• 2. miejsce w Konkursie Ekologicznym „Szlakiem Parków Narodowych”.

Szymon Zasina kl. Ib

• Laureat ogólnopolskiego konkursu Olimpus z fizyki.

Sylwia Lewicka kl. IIc

• Laureatka ogólnopolskiego konkursu Olimpus z fizyki.
  • Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny.

Drupiewska Karolina kl. IIe

• Wyróżnienie w  konkursie plastycznym „Nie skazuj na zapomnienie”.

Patryk Jędrzejewski kl. Ib

• Laureat ogólnopolskiego konkursu Olimpus z fizyki.

Ilona Wiśniewska kl. IIId

Monika Nierobisz

Marta Rutkowska kl. II f

Marcin Sobotka kl. IIe

Lianna Mkoyan kl. IIf

• 3. miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym pod tytułem „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”.

Kinga Tomaszewska kl. If

• 3. Miejsce w Międzyszkolnym konkursie literackim „Oszczędzanie jest właściwym środkiem pomiędzy skąpstwem a rozrzutnością”.

Sukcesy uczniów w konkursach w roku szkolnym 2010/2011

Dominika Siemianowska kl. IIId

- Laureatka konkursu „Olimpus” z matematyki

- 2. miejsce w międzygimnazjalnym konkursie z języka angielskiego