Sukcesy w konkursach

Sukcesy uczniów w konkursach w  roku szkolnego 2016/2017

Kinga Sobotka kl. 3e

  • Udział w finale Wojewódzkiego Przedmiotowego Konkursu Historycznego zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty
  • Laureatka Mazowieckiego Konkursu Lingwistycznego z j. angielskiego
  • I miejsce w Miejskim  konkursie językowym z języka angielskiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Oliwia Olbryś kl. 2a

  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Papieskiego dla Gimnazjalistów "Trzy  matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża" zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Wiktoria Telus kl. 2a

  • Finalistka Wojewódzkiego Konkursu  Papieskiego dla Gimnazjalistów "Trzy  matki Jana Pawła II – Emilia Wojtyła, Ojczyzna i Matka Boża"  zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Natalia Skowrońska kl. 3e

  • I miejsce w I Przeglądzie  Pieśni Patriotycznej o Puchar Rektora PWSZ w Ciechanowie
  • II miejsce w Międzygimnazjalnym  Konkursie Lingwistycznym z języka angielskiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Weronika Sęczkowska kl. 3e

  • I miejsce w I Przeglądzie  Pieśni Patriotycznej o Puchar Rektora PWSZ w Ciechanowie

Daniel Jędrzejewski kl. 1b

  • Laureat w powiatowym konkursie „Młody Matematyk” zorganizowanym przez PODN w Mławie
  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie „Kangur Matematyczny”

Małgorzata Krajewska kl. 2d

  • Laureatka w konkursie „Młody Matematyk”  zorganizowanym przez PODN w Mławie
  • I miejsce w I Przeglądzie Pieśni Patriotycznej o Puchar Rektora PWSZ w Ciechanowie

Dagmara Pawłowska kl. 3b

  • Grand Prix w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”
  • II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Lingwistycznym z języka niemieckiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Oskar Karwiński kl. 2d

  • I miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem Parków Narodowych”
  • III miejsce w Międzygimnazjalnym  Konkursie Lingwistycznym z języka angielskiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Ewelina Wilk kl. 3c

  • I miejsce Międzygimnazjalnym  Konkursie Lingwistycznym z języka niemieckiego w Zespole Szkół nr 4 w Mławie

Klaudia Rudzińska kl.1b

  • I miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Natalia Balcerowska kl. 2d

  • II miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków Narodowych”
  • Wyróżnienie  w Wojewódzkim konkursie plastycznym „Bohaterowie książek H. Rudnickiej”

Zuzanna Kraśniewska kl. 2c

  • II miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Kamila Żabowska kl. 2d

  • III miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem Parków Narodowych”

Sylwia Węgierska kl. 2c

  • III miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem Parków Narodowych”

Andżelika Potrzebska kl. 2c

  • III miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem Parków Narodowych”

Izabela Waśniewska kl. 2a

  • III miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Dominika Rutkowska kl. 2a

  • III miejsce w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Aleksandra Śliwczyńska kl. 2a

  • Wyróżnienie  w XV Powiatowym konkursie ekologicznym „Szlakiem parków narodowych”

Katarzyna Ciesielska kl. 2a

  • II miejsce  w Miejskim Konkursie Wielkanocnym pod hasłem „Mławska Palma Wielkanocna”

Lena Zasina kl. 2c

  • I miejsce  w konkursie plastycznym  „Kartka bożonarodzeniowa od burmistrza”
  • II miejsce  Powiatowym  konkursie plastycznym im. Hanny Rudzkiej-Cybisowej

Wiktoria Krużmanowska kl. 2c

  • wyróżnienie  w konkursie plastycznym „Kartka bożonarodzeniowa od burmistrza”

Aleksandra Żurek kl.2d

  • Wyróżnienie Wojewódzkim  konkursie plastycznym „Bohaterowie książek
    H. Rudnickiej”

Krystian Kołakowski kl. 2d

  • II miejsce w Międzygimnazjalnym  konkursie  czytania  w j. angielskim „Rozkochaj się w literaturze angielskiej”

 



Sukcesy uczniów w konkursach w  roku szkolnego 2012/2013

 

Sławomir Zaraziński kl. IIId

  • Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny.
  • Laureat w ogólnopolskim konkursie Olimpus z matematyki.

Aleksandra Samulska kl. IIId

  • 1. miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym pod tytułem „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”.
  • 1. miejsce w konkursie plastycznym „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie szkodzi nikomu”.
  • 2. miejsce w Międzyszkolnym konkursie plastycznym „Twoja wizja banku za 100 lat”.

Szymon Dziubiński kl. IId

  • Grand Prix w Wojewódzkim konkursie plastycznym pod tytułem „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”.
  • Laureat ogólnopolskiego konkursu Olimpus na temat życia i działalności Jana Pawła II.
  • Laureat ogólnopolskiego konkursu Olimpus z języka polskiego.

Marta Niedziela kl. IId

  • Laureatka ogólnopolskiego konkursu Olimpus na temat życia i działalności Jana Pawła II.
  • Laureatka ogólnopolskiego konkursu Olimpus z języka polskiego.

Kowalska Agata kl. IId

  • Laureatka ogólnopolskiego konkursu Olimpus z języka polskiego.
  • Laureatka ogólnopolskiego konkursu Olimpus z fizyki.

Rut Tokarska kl. If

  • 2. Miejsce w konkursie recytatorskim „Warszawska Syrenka”.
  • 1. miejsce w Konkursie Ekologicznym „Szlakiem Parków Narodowych”.

Jakub Tokarski kl. IIb

  • 2. miejsce w Konkursie Ekologicznym „Szlakiem Parków Narodowych”.

Szymon Zasina kl. Ib

  • Laureat ogólnopolskiego konkursu Olimpus na temat życia i działalności Jana Pawła II.
  • Laureat ogólnopolskiego konkursu Olimpus z fizyki.

Sylwia Lewicka kl. IIc

  • Laureatka ogólnopolskiego konkursu Olimpus z fizyki.
  • Wyróżnienie w konkursie Kangur Matematyczny.

Drupiewska Karolina kl. IIe

  • Wyróżnienie w  konkursie plastycznym „Nie skazuj na zapomnienie”.

Patryk Jędrzejewski kl. Ib

  • Laureat ogólnopolskiego konkursu Olimpus z fizyki.

Ilona Wiśniewska kl. IIId

  • 1. miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym pod tytułem „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”.

Monika Nierobisz

  • 1. miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym pod tytułem „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”.

Marta Rutkowska kl. II f

  • 1. miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym pod tytułem „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”.

Marcin Sobotka kl. IIe

  • 1. miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym pod tytułem „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”.

Lianna Mkoyan kl. IIf

  • 3. miejsce w Wojewódzkim konkursie plastycznym pod tytułem „Bohaterowie książek Haliny Rudnickiej”.

Kinga Tomaszewska kl. If

  • 3. Miejsce w Międzyszkolnym konkursie literackim „Oszczędzanie jest właściwym środkiem pomiędzy skąpstwem a rozrzutnością”.


Sukcesy uczniów w konkursach w roku szkolnym 2010/2011


Dominika Siemianowska kl. IIId

- Laureatka konkursu „Olimpus” z matematyki

- 2. miejsce w międzygimnazjalnym konkursie z języka angielskiego

- wyróżnienie w konkursie plastycznym „Anioł dobrej nowiny”

- 7. Miejsce w konkursie z języka angielskiego „Edi”

Maria Tokarska kl. IIId

- wyróżnienie w międzygimnazjalnym konkursie z języka angielskiego

- 9. miejsce w konkursie z języka angielskiego „Edi”

Emilia Nieznańska kl. IIIe

- wyróżnienie w międzygimnazjalnym konkursie z języka angielskiego

Sebastian Prabucki kl. IIIe

- wyróżnienie w międzygimnazjalnym konkursie z języka niemieckiego

Paweł Stęmpliński IIId

- Laureat konkursu „Olimpus” z matematyki

- 1. miejsce w międzygimnazjalnym konkursie z j. angielskiego

- wyróżnienie w międzynarodowym konkursie „Kangur Matematyczny”

- 3. miejsce w konkursie z języka angielskiego „Edi”

Oktawia Banaś kl. IIIg

- wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Warszawska Syrenka”

Milena Dłubisz kl.IIIg

- Laureatka ogólnopolskiego konkursu „Olimpus 2011” – wiedzy o Janie Pawle II”

Jan Tokarski kl. IId

- wyróżnienie w konkursie ekologicznym „Szlakiem polskich parków narodowych”

Arkadiusz Brzyski kl. IId

- 1. miejsce w konkursie ekologicznym „Szlakiem polskich parków narodowych”

Katarzyna Obrębska kl. IId

- 1. miejsce w konkursie wiedzy ekonomicznej „Wiem – więc myślę ekonomicznie”

Bartosz Majewski kl. IId

- 2. miejsce w konkursie wiedzy ekonomicznej „Wiem – więc myślę ekonomicznie”

Aleksandra Ostrowska kl. IIe

- wyróżnienie w konkursie pt. „Zabytki Mazowsza” zorganizowanym przez Mazowieckiego Konserwatora Zabytków w Warszawie

Paulina Biranowska kl. IIe

- wyróżnienie w konkursie pt. „Zabytki Mazowsza” zorganizowanym przez Mazowieckiego Konserwatora Zabytków w Warszawie

Monika Kieglerska kl. IIIg

- 1. miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „Bohaterowie książek H. Rudnickiej”

- wyróżnienie w konkursie „Jan Paweł II w Płocku”

Paulina Zielińska kl. Id

- wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „Bohaterowie książek H. Rudnickiej”

- wyróżnienie w konkursie plastycznym „Kartka bożonarodzeniowa od Burmistrza”