Gimnazjaliści z "Dwójki" na warsztatach językowo - kulturowych w British Council w Warszawie

Na początku maja 2017r. uczniowie Gimnazjum nr 2 w Mławie, podczas wycieczki szkolnej wzięli udział w warsztatach językowo - kulturowych w British Council w Warszawie.

Warsztaty prowadzone były w języku angielskim przez ekspertów British Council. Zajęcia podzielone były na dwie części.

W pierwszej uczniowie pisali komputerowy test Aptis for Teens, który sprawdzał wiedzę i umiejętności poszczególnych kompetencji językowych.
Druga część, warsztaty w temacie The Lord of the Rings - Władca Pierścieni - okazały się bardzo interesujące. Młodzież mogła dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy. Były to warsztaty angażujące wszystkich uczniów, a ćwiczenia były na tyle interesujące i różnorodne, że każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie.