Piłkarska reprezentacja z wicemistrzostwem Rejonu Ciechanowskiego

Reprezentacja Gimnazjum nr 2 zdobyła wicemistrzostwo Rejonu Ciechanowskiego w piłce nożnej. Turniej odbył się w Baboszewie. Nasi chłopcy w drodze do finału pokonali drużyny z : Płońska - 7:0, Żuromina – 4:2, Ciechanowa – 3:1. Jednak w finale ulegli gospodarzom – drużynie z Baboszewa 0:2

Start w Mistrzostwach Rejonu był możliwy dzięki zwycięstwu w Mistrzostwach Powiatu, które w tym roku odbywały się w Mławie. Kolejnym sukcesem jest zdobycie Mistrzostwa Powiatu oraz IV miejsca w Rejonie w tzw. „halówce”. Skład reprezentacji Gimnazjum nr 2 – Juliusz Smoliński – bramkarz, Przemysław Cieślak – kapitan, Bartosz Grabowski, Jakub Czaplicki, Mateusz Adamski, Dominik Benecki, Dawid Rosocha, Krystian Laskowski, Filip Rogalski. Jak się niedawno dowiedzieliśmy dzięki takim rozgrywkom rejonowym jeden z naszych piłkarzy został zauważony i zaproszony od września do jednego z głównych klubów piłkarskich w Warszawie. Gratulujemy.